Listopad

Koroňák nás decimuje, zavíráme. Milí rodiče, držte se, jsme s vámi kdykoliv v kontaktu. Buďte prosím v dobrém slova smyslu pozitivní, plni sil zvládnout časy nejisté a především zdrávi!

Jedeme distančku, je tady ve škole smutno, jen kopírka maká jako o život. Moc se na vás těšíme, brzy snad na viděnou!

18. listopadu

Tak jsme se opět sešli po čase ticha zpátky ve třídě, máme opravdu velikou radost, že se vidíme a věříme, že až do letních prázdnin, vyjma těch vánočních pololetních, jarních, velikonočních a pár případných svátků, které padnou na všední den. Ať se daří!

19. listopadu

Dnes jsme udělali velikou brigádu na školní zahradě, shrabali, vyhrabali a zkompostovali listí. Slunce nám svítilo, foukal svěží větřík, líčka červenala a věřte, že to byl moc fajn den!

25. listopadu

Dnes jsme si ve třídě užili legraci. Učíme se totiž o tom, jak správně pečovat o kojence a zkoušeli jsme si, jak se svléká, koupe, přebaluje a zase obléká děťátko v kojeneckém věku. Hezký!

Mgr. Radek Řehák